17.3 C
Kupiškis
2024 / 07 / 24

Astrologinė prognozė sausio 11-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Popiet daugės aiškumo, ką ir kaip reikia daryti toliau darbe, politikoje ar kt. Palanku ieškoti darbo, įsigyti nuosavybę arba nuomotis įvairios paskirties patalpas, darbui skirtą įrangą, baldus. Galite sudaryti naudingą sutartį.

- Reklama -

JAUTIS. Popiet palankus metas megzti pažintis su svetimšaliais, kažkur vykti, laikyti egzaminą. Pravartu pasidomėti įstatymais, paieškoti teisybės, jei tai jums aktualu. Regis, augs noras plėsti akiratį, lavinti įgūdžius

DVYNIAI. Šiandien suksite galvą dėl finansinių reikalų, mokesčių, šeimos gerovės ar dėl to, kas nemažai kainuoja. Iš pat ryto sumokėkite mokesčius, įmokas.

VĖŽYS. Šiandien iki pietų derėtų užbaigti teisinius reikalus, pasirašyti paruoštas sutartis. Regis, popiet jau trokšite naujovių. Pasistengę, nesunkiai užmegsite svarbų ryšį.

LIŪTAS. Šiandien iki pietų užbaikite seniai pradėtus praktinius darbus. Popiet lengviau bus imtis naujos iniciatyvos. Gali atsirasti proga pademonstruoti profesinius įgūdžius, dalykines savybes. Galbūt dalyvausite renginyje, kuriame pravers geras įvaizdis.

MERGELĖ. Tai aktyvių, kūrybingų žmonių sėkmės diena. Jei tokie esate, pagaliau įgyvendinsite svarbius sumanymus. Gerų rezultatų galite tikėtis, jei studijuojate, ruošiate projektus. Rytas palankus užbaigti senus projektus, popietė – naujoms iniciatyvoms.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Gali tekti paskubėti užbaigti kai kuriuos darbus, įsipareigojimus. Tačiau jums bus maloniau savo energiją nukreipti į namų pusę. Bus smagu padėti šeimos nariams, pasirūpinti vaikais ar savo asmeniniais poreikiais.

SKORPIONAS. Šiandien seksis labiau priartėti prie tų, kurie jums svarbūs ir su jų pagalba sutvarkyti kai kuriuos aktualius reikalus. Tikėtinos svarbios naujienos, mokslo rezultatai, interviu ar pan.

ŠAULYS. Jūsų pademonstruotas aiškus praktinis požiūris kažkam palengvins darbą ar svarbų apsisprendimą. Galbūt atsiras įsidarbinimo galimybė arba šansas papildomai užsidirbti, kažką įsigyti geromis sąlygomis ir pan.

OŽIARAGIS. Regis, būsite linkę daug dėmesio skirti mokslui, profesiniams reikalams. Jūsų aktyvumas padės įgyvendinti didžiąją dalį planų. Kai ką svarbu pabaigti iki pietų. Labai svarbus pozityvus nusiteikimas.

VANDENIS. Vaizduotė, įžvalga jūsų neklaidins, o padės tiksliai viską mintyse sudėlioti ir pataikyti į dešimtuką. Kai kuriais atvejais bus geriau, jeigu atsipalaiduosite ir leisite įvykiams klostytis savaime.

ŽUVYS. Norėsis daugiau bendrauti, tapsite atviresni. Galimi naudingi susitikimai, kurių metu gali nuskambėti neblogų idėjų. Gali užsimegzti reikšminga draugystė, pavykti tarpininkavimas, konkursas ar kt.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Šv. Kalėdos be popierinių atvirukų – iššūkis ar galimybė?

Tikriausiai nei vienas iš mūsų nenorime dar labiau teršti gamtą Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų laikotarpiu. Pasirodo, mes tai darome net nenorėdami, kai artimuosius...

Knyga: „Išgydyk savo mintis“

Kaip teigia Louise Hay ir Mona Liza Shulz, jų audioknygoje apžvelgiamos žmogaus smegenų sritys ir sistemingai bandoma suprasti, kaip jas gydyti bei atkurti sutrikusią...

Horoskopai balandžio 26 dienai

AVINASŠiandien būsite linkęs pasiduoti bandos jausmui, bet jūsų paties interesai reikalauja, kad sugebėtumėte išlaikyti deramą distanciją. Nepasiduokite rėksnių ir maištautojų įtakai. JAUTISPernelyg gera atmintis šiandien...

Verslininkė Liucina Rimgailė atskleidė, kaip taupo jos šeima: nuo prekių dydžio pasirinkimo iki likučių panaudojimo

Žmonėms vis labiau rūpinantis savo poveikiu aplinkai ir norint efektyviai sutaupyti, didesnės pakuotės šeimoms tapo puikiu šiuolaikinių iššūkių sprendimu. Toks apsipirkimo būdas gali prisidėti...

Horoskopai gruodžio 2 dienai

AVINASKažkas turi panašių ambicijų kaip ir jūs, todėl bando visais įmanomais būdais jums pakenkti. Pasistenkite likti išdidus ir korektiškas. Jei apsimesite nepastebįs varžovo, jį tai labai nervins. Iš to galite pešti sau naudos. JAUTISIš didelio...

Nuo pandemijos nukentėjęs verslas gali atidėti „Sodros“ įmokas

„Sodra“ jau laukia COVID-19 poveikį patyrusio verslo prašymų supaprastinta tvarka atidėti karantino laikotarpiu nesumokėtų įmokų mokėjimą. Tai galima padaryti per artimiausią mėnesį – iki liepos 30 dienos. Karantino metu „Sodra“ teikė mokestinę pagalbą tam verslui,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS